Красен Кръстев пред повече от 1000 симпатизанти: Вярваме в убедителната победа за стабилитет и силен парламент

Кметът на Враца Калин Каменов анонсира подписаните споразумения за ремонт на улици във Враца на стойност 8 млн. лв.

Красен Кръстев пред повече от 1000 симпатизанти: Вярваме в убедителната победа за стабилитет и силен парламент
Красен Кръстев пред повече от 1000 симпатизанти: Вярваме в убедителната победа за стабилитет и силен парламент Източник: ПП ГЕРБ

На сцената в парк "Дъбника" застанаха кандидатите от листата за народни представители на ГЕРБ-СДС, подкрепени от кметове, общински съветници и стотици симпатизанти. Те заявиха убедителна победа на изборите за Народно събрание и Европейски парламент в неделя. Своята силна подкрепа за отбора с водач Красен Кръстев даде и кметът на Община Враца Калин Каменов.


"Всички дават Враца за пример. Няма ден, в който да не открием нещо хубаво за града - обект, улица, инициатива, красота за нашия град. Всичко се случва, благодарение на големия екип и на хората, които ни помагат. В последните 3 години обаче имаше много провалени политици от партията на провала, които ни занимаваха с пудели и пачки, парапети, порцеланови политици, но не и да помагат. В последните 3 години само взимаха от Враца. Само от началото на тази година ни глобиха 10 млн. лв. за нищо - за да накажат мен, но така наказаха Вас", обобщи Калин Каменов.

 

Кметът анонсира подписаните споразумения за ремонт на улици във Враца на стойност 8 млн. лв. "Благодарение на депутатите на ГЕРБ, които днес са пред Вас, бяха заложени повече проекти в бюджета за общините. Беше подписано и споразумението за ремонт на лекоатлетическата писта и се очаква много скоро стадионът на нашия град да бъде в перфектен вид. В неделя гласувайте с разум за Европейското и стабилно бъдеще на България, с което да продължим да развиваме Враца и населените места. За да имаме самочувствието на победители с номер 22", призова Калин Каменов.


Народният представител и водач на листата Красен Кръстев благодари за подкрепата и заяви, че държавата има нужда от стабилна България и сигурна Европа. "Гласът на мнозинството е силен знак за демократичност и цялата отговорност, която ние поемаме през години, е признак на лидерство. Лидерство, което днес носи и има единствено партия ГЕРБ".

 

Той припомни пред множеството постигнатото и заложеното за изпълнение със средства от Държавния бюджет, в който Враца получи рекордните 150 млн. лева за реализацията на проекти по ремонт и рехабилитация на пътна и ВиК мрежа, реконструкция на паркове и площади. 


"Има ги благодарение на ГЕРБ. Защото хората, които имат потенциала да свършат значимата работа, са само в ГЕРБ. Продължаваме с изграждането и обновяването на региона", допълни Красен Кръстев.

 

ГЕРБ - СДС е единствената партия, която направи реална предизборна кампания. "Това е така, защото искаме хората да чуят нашите послания, защото те са важни за нас, защото сме партия, която уважава своите избиратели и защитава интересите им. Стремим се към ясна победа, към обединение на силите си, към водещ резултат, стабилитет и силна държава. Вярно е, че политиката ни е обърната към хората. Водещи принципи са далновидност, диалогичност и единност по общите за България и Европа ценности. Те са присъщи за лидерите, с държавническо мислене", категорично заяви Красен Кръстев.  


Специален комплимент към всички присъстващи беше концертът на певицата Камелия. 

Още от "Региони"

По искания на Районна прокуратура – Добрич, съдът остави в ареста четирима мъже от Горна Оряховица, обвинени за реализир

Общо седем телефонни измами са успели да реализират обвиняемите, като общата щета, нанесена чрез въвеждане в заблуждение на граждани, е в размер на 67 700 лева, 13 500 щатски долара и 8960 евро

Прочетете повече прочетете повече

Слънчеви деца от Нова Загора поднесоха своя първомартенски поздрав в навечерието на дългоочаквания празник от малки и го

В навечерието на един от най-обичаните български празници – 1 март, сградата на Община Нова Загора се изпълни с детски смях, багри...

Прочетете повече прочетете повече

"Лукойл България": Арбитражно дело няма да повлияе на доставките и цените

Регистрираната в Швейцария "Литаско", която е собственик на бизнеса на "Лукойл" в България информира кабинета, че предприема стъпки за завеждане на арбитражен иск срещу държавата

Прочетете повече прочетете повече

Да отбележим заедно Националния празник на Република България във Враца

В рамките на деня Регионален исторически музей – Враца ще представи гостуващата изложба "Първите български фотографи" на Исторически музей – Самоков, реставрираната икона "Казанска света Богородица"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени