ГДБОП и ДАНС влязоха в офисите и предприятията на Христо Ковачки

Акцията е под надзора на Европейската прокуратура

Христо Ковачки
Христо Ковачки Източник: Wikipedia
Специализирана полицейска операция на ГДБОП и ДАНС се провежда на територията на София, София-област, Перник, Велико Търново, Габрово, Русе и областите Кюстендил, Хасково, Стара Загора и Бургас, съобщи NOVA. 
 
Акцията е под надзора на Европейската прокуратура. Извършват се действия по разследване на множество адреси, както и на ТЕЦ "Бобов дол", ТЕЦ "Брикел", ТЕЦ "Марица 3", както и топлофикациите в градовете Перник, Габрово, Сливен, Велико Търново, Русе и Бургас.

Още от "Кюстендил"

Реорганизират движението в отделни участъци на АМ "Струма" за възстановяване на ограничителни системи

На 9 август, от 8 ч. до 17 ч. дейности ще се извършват в участъка от 43-и до 75-и км в посока София. На 10 и 11 август, между 8 ч. и 17 ч. ще се работи в отсечката между 42-и и 85-и км посока Кулата

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени