Обявиха причината за смъртта на Ангел Христов

Засега разследващите не са попаднали на никакви следи от издирвания Пламен Галев

Ангел Христов
Ангел Христов Източник: БГНЕС

Остро разстройство на коронарното кръвообращение е причината за смъртта на 54-годишния Ангел Христов, показва аутопсията. Това съобщиха от пресслужбата на Апелативна прокуратура-София.

 

От там уточняват, че са взети материали за допълнителни изследвания, съгласно поставените задачи. Действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.

 

При обиска не са открити фалшиви документи за самоличност. Намерена е личната карта на Христов, която е изтекла през 2018 година. Работата по случая и изясняването на противоречивите детайли продължава. Засега разследващите не са попаднали на никакви следи от издирвания Пламен Галев.

Още от "Кюстендил"

Движението в посока София по двете външни ленти на магистрала „Хемус“ при входа на града ще се ограничи от 19:00 ч. днес

От АПИ информираха, че до 22 май поетапно ще бъдат извършвани ремонтни дейности в участъци от автомагистрала "Струма" в областите Перник и Кюстендил

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени