Николай Нанков: Идва нова вълна и тя е за промяна на Промяната! (ВИДЕО)

Снощи бяхме не на закриване на предизборна кампания, а на откриване на нов, четвърти управленски мандат, подчерта Младен Маринов, който също участва

Закриване на кампанията в МИР-Ловеч
Закриване на кампанията в МИР-Ловеч Източник: Facebook

"Благодаря, Ловеч! Благодаря за енергията и емоцията! Идва нова вълна и тя е за промяна на Промяната!" Това написа във Фейсбук кандидатът за народен представител от ГЕРБ-СДС Николай Наков, който закри предизборната кампания на коалицията.

 

"Скъпи приятели, ще бъда много кратък. Старите хора казват: Преди избори и след лов се лъже най-много. Така че, аз няма да ви обещавам нищо, скъпи приятели! Убеден съм, че всички вие, които ни познавате, знаете кои са хората, които могат да изпълняват поетите обещания. Ние няма да ви обещаваме електромобили в Ловеч. Ние няма да ви обещаваме въздушни кули. ние ще ви обещаваме, че ще работим за вас, за Ловеч, за всяко населено място в Ловешка област. За вашите доходи! Да повишим бизнес климата! Да създадем условия за привличане на големи инвеститори. Да довършим тази пуста магистрала "Хемус"!", подчерта той пред хилядите събрали се на площада в Ловеч симпатизанти на най-голямата българска партия.

 

 

"Както каза скъпият ми приятел и наш земляк Младен Маринов, снощи бяхме не на закриване на предизборна кампания, а на откриване на нов, четвърти управленски мандат", добави водачът на листата в МИР-Ловеч. 


В неделя гласувайте за стабилна България в сигурна Европа! С номер 22", призова симпатизантите на ГЕРБ водачът на листата в МИР-Ловеч Николай Нанков.

 

Още от "Ловеч"

Николай Нанков: Следващата голяма стъпка, която ГЕРБ гарантира, е да достигнем средните за Европейския съюз доходи

За целта е необходимо стабилно управление на ГЕРБ-СДС, което в рамките на един управленски мандат да изпълни тази нова амбициозна цел

Прочетете повече прочетете повече

Николай Нанков: В неделя трябва да сложим край на безвремието

Трябва да попречим продавачи на илюзии и фалшиви спасители да ни замазват очите с обещания, които никога нямат намерение да изпълнят, добави водачът на листата на ГЕРБ-СДС в 11-ти МИР-Ловеч

Прочетете повече прочетете повече

Нанков: Голяма цел пред ГЕРБ-СДС е българите да имат средните за ЕС доходи. За това е необходимо стабилно управление (ВИ

Поемаме ангажимент до 2030 г. минималната работна заплата да е 1000 евро, средната - 2500 евро, минималната пенсия да е 500 евро, а средната - 1000 евро, заявява той

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени