Мъж преби жена си с камъни в Монтанско

Съпругът на Диляна Стоянова е имал издадена ограничителна заповед

Пребитата с камъни жена в Монтанско
Пребитата с камъни жена в Монтанско Източник: Скрийншот видео кадър

Мъж преби жена си с камъни и юмруци, въпреки че имал заповед да не я доближава. Братът на жената също пострадал в опит да ѝ помогне. Всичко това се случило на улицата в монтанската община Якимово.

 

Съпругът на Диляна Стоянова стоял на кафене. Видял я, че преминава в близост, и започнал да я обижда. След това я пресрещнал и плиснал в лицето ѝ чаша с кафе.

 

Намерил камъни и започнал да замеря жена си с тях. Един по-голям я уцелил в ръката, разказа потърпевшата в ефира на NOVA. След като Диляна му казала да я остави на мира, той я ударил с юмрук в лявото око.

 

По думите на пострадалата жена този случай не е първият, в който мъжът ѝ нарушава ограничителната заповед, която тя имала от лятото. Многократно посягал и на дома на Диляна. Той редовно подавал фалшиви сигнали до тел. 112.

 

След последното нарушение мъжът е задържан за 24 часа. Битата жена очаква той да влезе в затвора.

Още от "Региони"

Заради проливните дъждове обстановката в общините Симеоновград и Харманли е усложнена

Кметът на Симеоновград Милена Рангелова, цитирана от БТА, увери, че превантивно е създадена организация за евакуация на застрашени жители на селото, като са подготвени помещения в кметството

Прочетете повече прочетете повече

Дванадесета традиционна изложба на бутурници под надслов "Вечер на прошката" се състоя в с. Млекарево

Сред официалните гости бяха кметът на община Нова Загора Галя Захариева, заместник-кметовете Нина Генчева и Иванка Михова, секретарят на Община Нова Загора Ангел Стойчев, кметове на населени места, читалищни дейци, както и жители и гости на селото

Прочетете повече прочетете повече

Гражданството на Мездра почете 153-ата годишнина от гибелта на Апостола на свободата Васил Левски

Тук, пред неговия паметник, 153 години след гибелта му си припомняме, че свободата не е дар, а отговорност, че Родината се гради с чисти дела, с вяра и със саможертва, каза в словото си инж. Николинка Кътовска, изпълняваща длъжността кмет на община Мездра

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени