Нови 10 нелегални мигранти задържани край карловското село Иганово

Те са от Мароко, а след тях са се движили четирима българи, организатори на трафика

Село Иганово
Село Иганово Източник: Zonanews

Лек автомобил с български водач, превозващ 10 незаконно пребиваващи чужди граждани, е засечен на Подбалканския път, край с. Иганово, община Карлово. Това съобщиха от пресцентъра на областната дирекция на МВР в Пловдив.

 

Акцията е осъществена около 7.15 часа тази сутрин. Веднага след спиране на автомобила е задържан и джип, който го е съпровождал, с четирима българи в него. В обясненията си чужденците са посочили, че са от Мароко.

 

Работата по документиране на случая продължава.

Още от "Региони"

Археологически комплекс "Калето" в Мездра Ви кани на своя 13-и рожден ден

Със специалното участие на една от най-популярните и динамично развиващи се български музикални групи, станала известна с ексцентричното си звучене и въздействащи текстове - "Керана и Космонавтите"

Прочетете повече прочетете повече

След 720 дни по Дунав мост отново се преминава и по двете платна

От Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ) уточниха, че работата ще продължи по долното строене - опорите на съоръжението и металната конструкция, но това няма да се отразява на автомобилното движение

Прочетете повече прочетете повече

Двама свидетели с тайна самоличност заковават Благомир Коцев

Освен Коцев, посдъдими са общинските съветници и негови съпартийци (ПП) Николай Стефанов и Йордан Кателиев, бившата шефка на канцеларията му Антоанета Петрова и бизнесменът Ивайло Маринов

Прочетете повече прочетете повече

"В гласа ѝ нямаше паника", "това дете е родено герой": историята от АМ "Струма", която разтърси България

Докато автомобилът се движел по магистралата, момичето успяло да овладее ситуацията, да изведе колата в аварийната лента и да я спре, натискайки старт-стоп бутона

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени