Ново жестоко убийство - този път в Русе

Убитата е Ери Пехливанян, съпругат й Бедрос два пъти е бил председател на групата на ГЕРБ в местния Общински съвет

Полиция
Полиция Източник: Zonanews

Собственичка на верига русенски аптеки е била убита, а тялото й разчленено. Жестокото престъпление е станало миналата седмица. Убитата е Ери Пехливанян. Мъжът й Бедрос също е добре известен и уважавана в Русе. Той е управител на веригата аптеки "Астра" и два пъти председател на групата на ГЕРБ в местния Общински съвет. 

 

Жената изчезнала в петък и роднини я обявили за издирване. Първоначално полицията разследвала отвличане. Бързо обаче криминалистите от Областната дирекция на МВР - Русе, и колегите им от Главна дирекция "Национална полиция" разбрали, че става дума за убийство.

 

Още от "Региони"

София ще посрещне финалистите от третия етап на Giro d’Italia, въвеждат се временна организация на движението и промени

Ограниченията започнаха от 7 май и ще продължат до 11 май, като ще бъдат засегнати централни булеварди, площади и улици, както и част от трасетата в източната част на града

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени