ОбС - Нова Загора с първо заседание за 2022 година

Приет бе отчета за второто шестмесечие на Общински съвет за 2021 година

По време на първото заседание на ОбС - Нова Загора
По време на първото заседание на ОбС - Нова Загора Източник: Община Нова Загора
Днес, 20 януари, се проведе първото за тази година заседание на Общински съвет Нова Загора, съобщават от пресцентъра на местната администрация. В предложения дневен ред бяха включени общо 13 точки.
 
Приет бе отчета за второто шестмесечие на Общински съвет за 2021 година. Съгласувана бе позицията на представителя на Община Нова Загора на извънредното присъствено заседание на Общото събрание на Асоциация по водоснабдяване и канализация на обособената територия, обслужвана от "Водоснабдяване и канализация - Сливен" ООД. 
 
Приета бе и Програмата за управление и разпореждане с общинска собственост в община Нова Загора през 2022 г.

Още от "Региони"

Глобиха шефката на НДК за конфликт на интереси - сключила договор със сина си

В мотивите си ВАС категорично посочва, че лице, заемащо висша публична длъжност, няма право при изпълнение на задълженията си да сключва договори или да извършва дейности в частен интерес

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени