Община Асеновград с комплимент към хората: Предоставя знамена безплатно

Условието е да знамето да бъде поставено на видно място – на тераса, веранда, двор или друго открито пространство

Община Асеновград подаравя безплатно националното знаме
Община Асеновград подаравя безплатно националното знаме Източник: Община Асеновград

Oбщина Асеновград ще предостави безвъзмездно 100 български трибагреника в деня на Празника на града. Утре, 30-ти май (неделя), пред сградата на общинската администрация всеки може да получи трикольора на България. Това съобщават от пресцентъра на общината. Условието е да знамето да бъде поставено на видно място – на тераса, веранда, двор или друго открито пространство. След 10:00 ч. в неделния ден, всеки може да си вземе напълно безплатно по един български трибагреник.

 

Планирано е идеята да се реализира отново на всеки по-голям празник, сред които Освобождението, Съединението, Независимостта на България и други. Целта е на повече места в Асеновград да се развее българското знаме. Да се пробуди националният дух. Да се съхрани българщината. Да се създаде празнично настроение и да се помни славното минало на един от най-българските градове, какъвто е Асеновград.

Още от "Региони"

"Метрополитен" не прекъсва движението на Метрото до Летище "Васил Левски"

Движение на влаковете в отсечката МС Сливница – МС Обеля няма да има от 19.07.2025г. до приключването на строителните дейности по изграждане на новата метростанция "Панчо Владигеров"

Прочетете повече прочетете повече

Бившият кмет на Варна Иван Портних: Фамилия Коцеви са заграбили няколко декара в сърцето на Морската градина

По думите му местният парламент си е потърсил наема за площите, върху които Коцев и баща му Рубин развиват бизнесите си, но до момента и стотинка не е постъпила в хазната на общината. Става дума за 400 000 лв.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени