Ограничават движението по Подбалканския път заради колоездачно състезание

Автомобилите ще изчакват на място преминаването на колоездачите, след което движението ще се пропуска

Колоездачи
Колоездачи Източник: Zonanews

Днес от 11:30 ч. до 13:30 ч. поетапно ще се ограничава движението по Подбалканския път (I-6) в района на гр. Пирдоп /при 202-и км/ и в 3-километрова отсечка от път II-37 Златица – Панагюрище /от 51-и до 54-и км/, за провеждането на колоездачно състезание. Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ). 

 

Автомобилите ще изчакват на място преминаването на колоездачите, след което движението ще се пропуска. Трафикът ще се регулира от екипи на "Пътна полиция".

 

Табела Пирдоп
Табела Пирдоп Източник: Zonanews
Златица
Златица Източник: Zonanews

 

Още от "Региони"

Задимяване и силни миризми стреснаха жителите в два квартала на Велико Търново

Кметът Даниел Панов е изискал незабавна и спешна среднощна проверка на завода "Кроношпан" заради сигнали за задимяване и силни миризми в кварталите "Бузлуджа" и "Зона Б"

Прочетете повече прочетете повече

Изложбата "Фантастични умове" ще бъде открита днес на "Моста на влюбените"

Тя е посветена на постиженията на най-добрите български ученици по математика, физика, химия, информатика, биология, лингвистика, астрономия и астрофизика, изкуствен интелект през 2025 година

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени