Оряхово също остана на тъмно

Мярката е взета още вчера, 24.01.2022 г., за неопределено време

Оряхово
Оряхово Източник: Wikipedia
Оряхово е поредната община, която въвежда режим на уличното осветление. Мярката е взета още вчера, 24.01.2022 г., за неопределено време и обхваща цялата територия на общината, съобщават от пресцентъра на местната администрация.
 
Причината за въведените ограничения е с цел икономия, във връзка с високите цени на електроенергия. Осветление ще има в периода, сутрин от 06:00 до 07:00ч. и вечер от 18:00 до 20:00ч. 
 
 
 

Още от "Региони"

Глобиха шефката на НДК за конфликт на интереси - сключила договор със сина си

В мотивите си ВАС категорично посочва, че лице, заемащо висша публична длъжност, няма право при изпълнение на задълженията си да сключва договори или да извършва дейности в частен интерес

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени