Пенсионерският клуб в с. Челопек отбеляза 20 години от създаването си

В празничния ден бе официално открито и ново помещение, в което ще развива дейността си клубът

Пенсионерският клуб в с. Челопек отбеляза 20 години от създаването си
Пенсионерският клуб в с. Челопек отбеляза 20 години от създаването си Източник: Община Враца
Клуб на пенсионера "Баба Илийца" отпразнува 20 години от своето създаване. Гост на празника бе кметът на Община Враца Калин Каменов, който приветства председателя и членовете на клуба и им пожела здраве, бодър дух и сили за още инициативи.
 
Кметът Калин Каменов в село Челопек
Кметът Калин Каменов в село Челопек Източник: Община Враца
В празничния ден бе официално открито и ново помещение, в което ще развива дейността си клубът. Кметът на селото Тихомир Тошев благодари за съдействието на Община Враца и поздрави гостите на празника.
 
Отец Аспарух отслужи водосвет за здраве и благоденствие и освети новата придобивка. Свои изпълнения изнесоха Тригласен женски хор към читалище "Огнище" 1930, с. Челопек.
 
Пенсионерският клуб в с. Челопек отбеляза 20 години от създаването си
Пенсионерският клуб в с. Челопек отбеляза 20 години от създаването си Източник: Община Враца
Сред присъстващите на тържеството бяха общинският съветник Таня Георгиева, жители и гости на селото. Празникът продължава с концерт в НЧ "Огнище" 1930.

Още от "Региони"

Община Мездра Ви кани на поклонение по повод 153 години от гибелта на Васил Левски

По време на възпоменателната проява тематична литературно-музикална програма ще изнесат рецитатори от Школа по художествено слово към Народно читалище "Просвета 1925", Група за художествено слово и Вокална група "Детски свят"

Прочетете повече прочетете повече

Древният ритуал по зарязване на лозата бе изпълнен в Оряхово

Председателят на читалището Андрей Петров, заедно със самодейците от "Група за пресъздаване на традиции и обичаи", зарязаха асмата с пожелания за здраве, изобилие и пълни бъчви с руйно вино

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Financial Times: Руските тайни служби използват бившите наемници от "Вагнер" за дестабилизация на Европа

След мащабните експулсирания на руски дипломати от европейските столици, способността на Москва да разгърне традиционна разузнавателна мрежа е значително ограничена. Според оценките на разузнаването, това е довело до преминаване към модел на "аутсорсинг"

Последни новини

Най-четени