Откриха тялото на жена от София, която беше в неизвестност (ВИДЕО)

Разследващите са категорични, че става въпрос за убийство

Откриха тялото на 33-годишна жена от София в околностите на Перник. Тя беше в неизвестност от октомври тази година. Разследващите са категорични, че става въпрос за убийство, съобщава NOVA. Има трима задържани за тежкото престъпление. 

 

"На този етап не можем да съобщим как жената е била умъртвена. Проверени са всички възможни версии, за които можем да се досетим. Категорично случаят се касае за насилствено причинена смърт", заяви Николай Станчев - началник на отдел "Разследване" в СДВР. 

 

Във връзка със случая са задържани трима души. "Това са мъжът на жената, баща му и майка му", добави той.

Разследването продължава.

 

Още от "Перник"

Независимият кандидат Михаил Въжаров е новият кмет на радомирското село Долна Диканя

Двама бяха кандидатите, които участваха в частичните избори за кмет на село Долна Диканя, община Радомир – независимият кандидат Михаил Въжаров, издигнат от инициативен комитет, и Емил Колев от ГЕРБ

Прочетете повече прочетете повече

Румен Христов: Категорично не е имало политически чадър над прокурорския син

Трябваше да се изчакаме период от време да видим първите стъпки на "Прогресивна България" и тогава да коментираме, каза Христов по повод дългото си мълчание след предсрочните избори на 19 април

Прочетете повече прочетете повече

Районна прокуратура-Перник привлече като обвиняем и задържа мъж за държане на 150 000 кутии цигари без акцизен бандерол

Разследването е образувано след проведена специализирана полицейска операция на служители от Главна дирекция "Борба с организираната престъпност" – МВР

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени