Пети ден продължава критичната ситуация с пожара на българо-гръцката граница в Гоцеделчевско

Все още пламъците не са достигнали до наша територия

Пожар
Пожар Източник: Zonanews

Пети ден критична остава ситуацията с пожара на българо-гръцката граница. Пожарникари и горски служители тази сутрин отново тръгнаха високо в Славянка, за да огледат направените просеки и районите в Гърция, където продължава да гори.

 

Все още пламъците не са достигнали до наша територия. Те обаче се движат към нашата страна и са на по-малко от километър от браздата. В това увери пред БНТ вътрешният министър Калин Стоянов, който направи оглед по въздух на огнищата в гръцката част.

Още от "Региони"

С тържествен водосвет и концерт "Елаците-Мед" отбеляза 50 години от създаването си и Деня на миньора в село Мирково

Управителят на "Геотехмин" ООД и председател на Надзорния съвет на "Елаците-Мед" проф. дтн инж. Цоло Вутов благодари на ветераните и всички служители за тяхната лоялност и всеотдайност

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени