Асеновград осъмна в красота и романтика

Повече от 300 балона "пожелаваха" любов, обич, сплотеност, топлина, нежност, грижа, близост, късмет, здраве и още куп мили послания

Асеновград осъмна в красота и романтика
Асеновград осъмна в красота и романтика Източник: Община Асеновград

Кметът на община Асеновград д-р Христо Грудев с комплимент към всички, празнуващи Деня на влюбените. Жителите и гостите на града бяха посрещнати тази сутрин със стотици балони с послания. Пространството около часовника на градския площад беше осеяно с романтика и красота.

 

Повече от 300 балона "пожелаваха" любов, обич, сплотеност, топлина, нежност, грижа, близост, късмет, здраве и още куп мили послания, които стоплиха сърцата на минувачите.

 

 "Всеки един ден е ценен. Всяка минута е щастие. Всеки мил жест е символ на признателност и благодарност и затова трябва да се радваме на позитивните идеи, които ни усмихват", каза кметът в неформален разговор с хора, радващи се на гледката.

Още от "Пловдив"

Борисов пред пловдивския бизнес: Максимумът съм направил за Пловдив! За 10 години като държавен глава Радев какво е напр

За да има устойчив бюджет трябва да има приходи, за да има приходи трябва да се пребори контрабандата - 14 милиарда за една година повече бяха събрани в бюджета, поясни лидерът на ГЕРБ

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени