Второкласници се запознаха с работата на общинската администрация в Карлово

Най-вълнуващо за момичетата и момчетата бе посрещането им в кабинета на кмета

Второкласници се запознаха с работата на общинската администрация в Карлово
Второкласници се запознаха с работата на общинската администрация в Карлово Източник: Община Карлово

Учениците от 2б клас в карловското ОУ "Райно Попович" с класен ръководител Милена Карауланова се запознаха с работата на общинската администрация. Посещението на децата на 26 април бе в рамките на Проектна дейност "Градски изследователи". Секретарят на Общината инж. Стефан Стефанов посрещна малките изследователи и тяхната обиколка започна от Центъра за административно обслужване на граждани.

 

Служителите на всяко гише запознаха учениците с работата си и отговориха на техните въпроси. В зала "Васил Караиванов" второкласниците показаха своите знания за българската история и Васил Левски и попълниха заявления, но не за отпуск, а за 6-дневна ваканция от началото на м. май.

 

Най-вълнуващо за момичетата и момчетата бе посрещането им в кабинета на кмета. Всички седнаха на стола на д-р Емил Кабаиванов и научиха как той и неговият ръководен екип провеждат работни срещи и вземат решения. Заместник-кметът Антон Минев подари на всеки сборника "Мила Родино", а децата обещаха да го прочетат по време на ваканцията.

 

Най-вълнуващо за момичетата и момчетата бе посрещането им в кабинета на кмета
Най-вълнуващо за момичетата и момчетата бе посрещането им в кабинета на кмета Източник: Община Карлово

 

Още от "Пловдив"

Министърът на отбраната Атанас Запрянов: Със самолетите F-16 Block 70 придобиваме изцяло нова отбранителна система

В рамките на събитието приветствия отправиха Н. Пр. Х. Мартин Макдауъл, временно управляващ посолството на САЩ в София, представители на ВВС на САЩ, както и на компанията производител "Локхийд Мартин"

Прочетете повече прочетете повече

На митинги организирани от ДПС-Ново начало в редица градове в страната казаха "Не на омразата!" (ВИДЕО)

В съобщение от партийния пресцентър посочиха в деня на протеста: "Това е нашият отговор на тези, които са безотговорни към бъдещето на хората, за да осъществят личните си и партийните си амбиции. Ще кажем "НЕ на омразата!"

Прочетете повече прочетете повече

Министър Вълчев: Инвестициите в STEM среда увеличават мотивацията и интереса на учениците

Той увери учениците, че независимо дали ще продължат в икономическа професия или други науки, по-доброто познаване на природата, света, техниката и особено математиката, ще им бъдат изключително полезни

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени