Земетресение от 3,4 по Рихтер е било регистрирано в района на Пловдив в 00:49 ч. в петък. Това съобщава Европейският сеизмологичен център. Епицентърът е бил на 13 км югоизточно от града, на дълбочина 57 км.
Епицентърът е бил на 13 км югоизточно от града
Земетресение от 3,4 по Рихтер е било регистрирано в района на Пловдив в 00:49 ч. в петък. Това съобщава Европейският сеизмологичен център. Епицентърът е бил на 13 км югоизточно от града, на дълбочина 57 км.
Специален гост на празника беше Иван Звездев
Прочетете повечеКонстатиран е проблем с недобросъвестни водачи, които шофират несъобразено и създават предпоставки за пътнотранспортни произшествия, изпробвайки възможностите на колите си
Прочетете повечеСнегът не уплаши нито състезателите, нито публиката
Прочетете повечеКметът на община Асеновград д-р Христо Грудев връчи наградите на най-добрите винопроизводители на домашно вино от реколта 2025 г.
Прочетете повечеТова се налага с цел приоритетно стартиране и изпълнение на дейностите (изкопни работи, монтаж на тръбите, последващи насипни дейности) по проект "Авариен ремонт на съществуващ довеждащ водопровод Ф300
Прочетете повечеКой ли тази година ще спечели сърцата на журито?
Прочетете повечеМайстор-готвачът ще приготви свой специалитет с асеновградски мавруд
Прочетете повечеТова са традиционният конкурс за есе и рисунка, учениеският конкурс на тема "Апостолът през моите очи" и конкурс за изработка на мартеница с благотворителна цел
Прочетете повечеВ интервала между 13:00 ч. и 14:00 ч. ще бъде извършено обрушване
Прочетете повечеЗаради водната криза
Прочетете повечеОколо него се групират най-ретроградните кръгове в нашето общество, заяви конституционалистът