Приключиха Общинските ученически игри по баскетбол Хасково 2024/2025 г.

Следващата седмица ще се проведе ученическото първенство по волейбол

Приключиха Общинските ученически игри по баскетбол Хасково 2024/2025 г.
Приключиха Общинските ученически игри по баскетбол Хасково 2024/2025 г. Източник: Община Хасково

Във възрастова група от  5-7 клас момчетата от ОУ "Св. Иван Рилски" победиха ПМГ "Акад. Боян Петканчин" с 47:17 и спечелиха първо място в ученическото първенство. На второ място е ОУ "Христо Смирненски", трети е отборът на ПМГ "Акад. Боян Петканчин".

 

При юношите от 8-10 клас на финала ПМГ "Акад. Боян Петканчин" победи с 85 : 30 ФСГ "Атанас Буров" и спечели първо място. Втори се класираха юношите на ФСГ "Атанас Буров", трети - ПГДС "Цар Иван Асен II", четвъртата позиция е за ПГТ "Александър Паскалев.

 

При най-големите от 11-12 клас ФСГ "Атанас Буров" победи ПГМЕТ "Стойчо и Кица Марчеви" с 36 на 15 и спечели първо място. Втори е отборът на ПМГ "Акад. Боян Петканчин", трети са юношите на ПГМЕТ "Стойчо и Кица Марчеви".

 

Победителите в отделните възрастови групи ще участват в Областното ученическо първенство по баскетбол. Следващата седмица ще се проведе ученическото първенство по волейбол. 

Още от "Региони"

Община Оряхово внедри виртуален AI асистент за обслужване на гражданите

Новата система предоставя възможност за бърз и лесен достъп до информация и услуги, като гражданите могат да задават въпроси и да получават отговори в реално време, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата

Прочетете повече прочетете повече

Посланик Илашчук: Чорнобилската катастрофа не е била случайност, а е била системно заложена много преди 1986 г.

Дискусията "40 години от Чорнобилската катастрофа. Авария или престъпление на комунистическия режим", организирана от украинското посолство, показа престъпните решения и поведения на комунистическите власти и в бившя Съветски съюз, и в България

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени