Продължават огледите във взривените складовете за пиротехника край Елин Пелин

Все още не е изключена нито една версия за инцидента

Взривът във фабриката в Елин Пелин
Взривът във фабриката в Елин Пелин Източник: Reuters

Продължават огледите на складовете за пиротехника край Елин Пелин. След като вчера взривовете утихнаха, разследващите трябва да влязат до точното място на експлозиите.

 

Все още не е изключена нито една версия за инцидента. В сряда ДНК експертиза доказа самоличността на последните две жертви - Теодор Попов, 22-годишният син на собственика, както и 60-годишен мъж. Причината за смъртта им е баротравма или тежко нараняване от налягането при взрива.

Още от "Региони"

Програма за развитие на читалищната дейност в община Оряхово за 2026 г. ще разгледат общинските съветници

На територията на общината има седем читалища, които продължават да изпълняват своите културни, информационни, социални и граждански функции, да съхраняват българските обичаи и да работят активно за тяхното популяризиране

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени