С козунак и боядисани яйца община Оряхово зарадва възрастните и самотни хора

Нека Великден бъде щастлив и запомнящ се за нашите родители, баби и дядовци, пишат от общинския пресцентър

С козунак и боядисани яйца община Оряхово зарадва възрастните и самотни хора
С козунак и боядисани яйца община Оряхово зарадва възрастните и самотни хора Източник: Община Оряхово

Великден е празник, който прави хората добри и ги изпълва с надежда. Нека повярват, че не са сами и могат да разчитат на нашата съпричастност. Нека почувстват нашата загриженост и уважение.

 

С козунак и боядисани яйца община Оряхово зарадва възрастните и самотни хора, потребители на общинската услуга "Домашен социален патронаж".

 

Служителите поднесоха на всеки един от тях пакет, който е израз на внимание и почит от Росен Добрев, кмет на общината. Нека Великден бъде щастлив и запомнящ се за нашите родители, баби и дядовци!

Още от "Региони"

Поздравителен адрес от кмета на община Мездра по случай Световния ден на здравето и професионален празник на здравните р

Благодарим Ви за ежедневните усилия, които полагате за живота и здравето ни, за безсънните нощи, за всеотдайността, с която изпълнявате своята хуманна мисия, заявява инж. Николинка Кътовска

Прочетете повече прочетете повече

Борисов в Добрич: Няма да има добив на шистов газ в Добруджа (ВИДЕО)

Пред събралите се симпатизанти на партията Борисов заяви: "Ако не бяхме осигурили осветление и покривка на стадиона на Добруджа, вчерашният мач нямаше да се играе тук. Нямаме неизпълнено обещания"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени