20-годишна жена загина при катастрофа край Шумен

50-годишният шофьор на другата кола е настанен за лечение в шуменската болница

Магистрала Шумен
Магистрала Шумен Източник: Zonanews

Катастрофа с жертва е станала тази сутрин пътя между кв. "Макак" в Шумен и село Царев брод в близост до разклона за с. Коньовец, предаде БТА. Агенцията се позовава на информация от Областната дирекция на МВР (ОДМВР).

 

Сигнал за пътния инцидент за е приет в дежурната част на ОДМВР. На място са били изпратени екипи на "Пътна полиция".

 

По първоначални данни лек автомобил "Фолксваген Голф" е предприел изпреварване, когато 20-годишната жена зад волана е загубила контрол над колата, която се е завъртяла на пътното платно и се е ударила в крайпътната мантинела. Последвал удар с насрещни движещ се "Форд Рейнджър".

 

Младата жена е загинала при инцидента. Според първоначалната информация тя е пътувала сама. 50-годишният шофьор на другата кола е настанен за лечение в шуменската болница. Той е с фрактура на дясна тибия, травма на главата и гръдния кош, без опасност за живота.

Още от "Шумен"

Премиерът Росен Желязков: Повишаването на доходите във въоръжените сили ще продължи и през следващите години

Той участва в тържествения ритуал по полагане на военна клетва на курсантите от 152-рия випуск на Националния военен университет "Васил Левски" в Шумен

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени