"Топлофикация София" няма да спира парното сега

Спиране на парното трябва да се случи до 30 април или ако средната денонощна температура в три последователни дни е над 12 градуса, както и прогнозата за следващите 7-10 дни да е за трайно затопляне

Топлофикация-София
Топлофикация-София Източник: Zonanews

Поради очаквано застудяване в следващите дни и среднодневни температури под 12 градуса, "Топлофикация София" ще продължи да предоставя услугата отопление до настъпване на необходимите условия за преустановяването й. Това съобщиха от столичното топлофикационно дружество.

 

Според наредбата спиране на парното трябва да се случи до 30 април или ако средната денонощна температура в три последователни дни е над 12 градуса, както и прогнозата за следващите 7-10 дни да е за трайно затопляне.

 

От "Топлофикация София" допълват, че продължават да следят ежедневно данните, които са предоставени от Националния институт по метеорология и хидрология.

 

Актуална информация може да се намери на сайта на дружеството, фейсбук страницата на "Топлофикация София", както и на информационния телефон 0 700 11 111, се посочва още в съобщението.

 

Още от "София"

МБАЛ "Княгиня Клементина" – София ЕАД с голям успех: Отделението по урология извърши сложна лапароскопска операция с най

Операцията беше ръководена от д-р Милен Цветков, д.м., и д-р Мартина Манева - сертифицирани специалисти по лапароскопска урологична хирургия от Университета в Страсбург и световно признатия център IRCAD, Франция

Прочетете повече прочетете повече

Държавата публикува за обществено обсъждане актуализирания План за управление на Природен парк "Витоша"

Това е част от ангажимента, поет от междуведомствената работна група за устойчиво развитие на планинския туризъм, ръководена от министъра на туризма Мирослав Боршош

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени