Метрото продължава да работи и на 19-ти май 2025г.

Повече информация за движението на влаковете ще получавате от официалния сайт на дружествот

Софийското метро
Софийското метро Източник: Zonanews

На 19.05.2025г. ще продължат движението си допълнителни влакове по линии 1,2 и 4, както и допълнителни мотриси по линия 3, съобщиха от прецентъра на дружеството. Остават в сила и намалените интервали на движение на влаковете по всички линии на метрото.

 

"Метрополитен" ЕАД няма да преустановява работния си режим и продължава да изпълнява  дейността си и да подпомага превоза на пътници във връзка с блокирането на наземния градски транспорт в град София.

 

При създалата се критична ежедневна среда, ръководството на столичното метро отново благодари на всички служители за проявения висок професионализъм във връзка с изпълнение на работните процеси по превоза на пътници.

 

Повече информация за движението на влаковете ще получавате от официалния сайт на дружеството.

Още от "София"

Д-р Ваня Тагарева сигнализира за злоупотреба с държавни средства за деца в р-н "Искър"

Докато децата се бият по улиците и обществото очаква адекватна превенция и грижа за подрастващите, се оказва, че осигуреният от държавата ресурс не се използва по предназначение, заяви тя

Прочетете повече прочетете повече

Заради забавен строеж на детска градина: Съветниците от ГЕРБ-СДС в СОС обвиниха Терзиев в "управленска неадекватност"

Съветниците от групата дадоха извънреден брифинг по повод "драстичното забавяне на строителството" на нова детска градина в ж.к. "Дружба 2", която трябва да обслужва над 300 деца

Прочетете повече прочетете повече

Издирват мъж, избягал след преследване и стрелба с полицията в София

Около час след полунощ полицейски патрул подава сигнал към водача на лек автомобил, който се движи бързо по Околовръстното шосе на София в посока Перник. Шофьорът отказва да се подчини и започва преследване

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени