Няколко полета от летище "София" са отменени

По-рано днес Израел обяви, че затваря от 00:30 часа въздушното си пространство

Летище София
Летище София Източник: Zonanews

Два полета от София за Тел Авив са отменени, съобщиха от летището в София. Първият анулиран полет е този на Ел Ал, който трябваше да излети малко след полунощ, а вторият е на "Уизер", който бе насрочен за 6:00ч. Анулиран е и полетът за Хургада, който също трябваше да излети в 6:00 часа.

 

По-рано днес Израел обяви, че затваря от 00:30 часа местно (и българско време) въздушното си пространство за вътрешни и международни полети.

 

Летище София
Летище София Източник: Zonanews

 

Още от "София"

Младежи ГЕРБ: Подкрепяме протеста, като форма на гражданска позиция, но не и да прераства към напрежение

Нямаме нищо общо с организацията на протеста и с тези хора. Ако бяхме организирали агитки, щяхме ли да чупим собствения си офис, заявиха още от МГЕРБ-София

Прочетете повече прочетете повече

Бомбички, димки и счупени стъкла - вандализмът на протестиращите ескалира

Ситуацията се изостри пред сградата, в която се помещават ДПС-Ново начало, когато се стигна до сблъсъци между органите на реда и група протестиращи, опитали се да щурмуват сградата на партийната централа и изпотрошиха витрини

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени