Откриха труп на мъж в мазе в кв. "Захарна фабрика"

Директорът на Столичната дирекция гл. комисар Любомир Николов ще съобщи подробности за разкрито тежко криминално престъпление в 15 часа

Полиция
Полиция Източник: Zonanews

Откриха труп на мъж в мазе в столичния квартал "Захарна фабрика". Това потвърдиха от СДВР за "Фокус". По непотвърдена информация има задържани. От СДВР съобщиха, че на ул. "Антим I , №5 , директорът на Столичната дирекция гл. комисар Любомир Николов ще съобщи подробности за разкрито тежко криминално престъпление. Това ще се случи днес в 15 часа.

Още от "София"

Камерният хор "Проф. Георги Димитров" и Смесеният хор на Националната музикална академия ще изнесат тази вечер концерт в

Съставите ще бъдат дирижирани от студенти и докторанти по специалност "Хорово дирижиране" от класовете на проф. д-р Теодора Павлович и доц. д-р Георги Еленков.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени