Пациент се самоуби в болница "Александровска"

53-годишен мъж сложи край на живота си в психиатричното отделение

Александровска болница
Александровска болница Източник: Zonanews

Мъж на 53 години се е самоубил в отделението по психиатрия на университетска болница "Александровска" в София. Трагичният инцидент е станал вчера около 19:05 часа, потвърдиха от лечебното заведение, предаде вестник "24 часа".

 

На мястото са пристигнали полицейски екипи от 04 Районно управление на Министерство на вътрешните работи (МВР) - София, които са започнали разследване на случая.

 

Според информация от близките на починалия, това е бил четвърти опит за самоубийство на мъжа. Именно поради тази причина той е бил настанен в болничното заведение - с цел да получи необходимата помощ и да бъде предотвратено посягането върху живота му.

 

От болница "Александровска" все още не са излезли с официална позиция по случая. Предстоят процесуално-следствени действия за изясняване на всички обстоятелства около трагичния инцидент.

Още от "София"

Глобиха шефката на НДК за конфликт на интереси - сключила договор със сина си

В мотивите си ВАС категорично посочва, че лице, заемащо висша публична длъжност, няма право при изпълнение на задълженията си да сключва договори или да извършва дейности в частен интерес

Прочетете повече прочетете повече

Мултимедиен проект, посветен на живота и делото на епископ Йосип Юрай Щросмайер, ще бъде представен в София

Проектът включва книгата "Всичко за вярата и за Отечеството!", документален филм и фотоизложба и е реализиран по Националната програма "Неразказаните истории на българите"

Прочетете повече прочетете повече

Рецидивистът, опитал да отвлече кола с дете след гонка в София - с четири обвинения

Срещу задържания ще бъдат повдигнати обвинения за принуда, противозаконно отнемане на моторно превозно средство, закана за убийство и управление на автомобил след употреба на наркотични вещества

Прочетете повече прочетете повече

В столичния район Средец и на още 12 места избират кмет

До частичния вот се стигна, след като на 20 февруари бяха предсрочно прекратени правомощията на Трайчо Трайков като кмет на район "Средец" от ПБ-ДБ заради избирането му за служебен министър на енергетиката

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени