Председателят на СОС Георги Георгиев е с положителен резултат за COVID-19

Апелирам възможно повече хора да се ваксинират, за да излезем по-бързо от ковид пандемията, посочва той в социалната мрежа

Георги Георгиев
Георги Георгиев

Днес се почувствах зле и си направих PCR тест, който даде положителен резултат за ковид, съобщава председателят на Столичния общински съвет (СОС) Георги Георгиев в профила си във фейсбук. Той посочва, че в следващите дни ще бъде под карантина и ще се лекува. Георгиев информира, че е ваксиниран и се надява да премине по-леко през вируса. "Апелирам възможно повече хора да се ваксинират, за да излезем по-бързо от ковид пандемията", посочва той в социалната мрежа.


Още от "София"

Мултимедиен проект, посветен на живота и делото на епископ Йосип Юрай Щросмайер, ще бъде представен в София

Проектът включва книгата "Всичко за вярата и за Отечеството!", документален филм и фотоизложба и е реализиран по Националната програма "Неразказаните истории на българите"

Прочетете повече прочетете повече

Рецидивистът, опитал да отвлече кола с дете след гонка в София - с четири обвинения

Срещу задържания ще бъдат повдигнати обвинения за принуда, противозаконно отнемане на моторно превозно средство, закана за убийство и управление на автомобил след употреба на наркотични вещества

Прочетете повече прочетете повече

В столичния район Средец и на още 12 места избират кмет

До частичния вот се стигна, след като на 20 февруари бяха предсрочно прекратени правомощията на Трайчо Трайков като кмет на район "Средец" от ПБ-ДБ заради избирането му за служебен министър на енергетиката

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени