Шофьор с книжка от 3 месеца уби на място момче и момиче в София

Катастрофата е станала на пешеходна пътека

Катастрофа в София (снимката е илюстративна)
Катастрофа в София (снимката е илюстративна) Източник: БГНЕС

Млад шофьор е блъснал и убил на място момче и момиче при катастрофа в София. Катастрофата е станала на пешеходна пътека на бул. "Сливница", на моста на "Захарна фабрика".

 

 Момиче е издъхнало на място. В локалното платно е открито и тялото на 22-годишно момче. То е открито на 300 метра от удара. Водачът е на 19 години с книжка от три месеца. Тестовете му за алкохол и наркотици са отрицателни.

 

По първоначални данни около полунощ млад шофьор не е спрял на стоп палка и е започнала гонка с полицията, предаде БНТ. Малко преди пешеходния светофар младият шофьор помита двама пешеходци - момче и момиче на 19 години, които са починали на място.

Още от "София"

СОС се събира на извънредно заседание заради избора на нова обслужваща банка

По предложение на работната група официални покани за участие в процедурата бяха изпратени до четирите най-големи банки в страната по критериите на БНБ - ДСК, ОББ, "Уникредит Булбанк", "Юробанк България"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени