Евакуираха сградата на Софийския районен съд заради сигнал за бомба. Сигналът е подаден в 08:30 часа, потвърдиха за NOVA от МВР.
Всички са изведени и сградата се проверява.
Всички са изведени и сградата се проверява
Евакуираха сградата на Софийския районен съд заради сигнал за бомба. Сигналът е подаден в 08:30 часа, потвърдиха за NOVA от МВР.
Всички са изведени и сградата се проверява.
По информация на дружеството се очаква топлоподаването да бъде възстановено на 8 януари около 5:00 часа сутринта
Прочетете повечеФинансирането на проекта е осигурено по предложение на общинските съветници от ГЕРБ–СДС в актуализацията на бюджета на Столична община за 2025 г.
Прочетете повечеMричините са ясни и ги заявявам открито, пише още тя
Прочетете повечеПрипомняме, че на 23 декември от СО съобщиха, че очакват арх. Богдана Панайотова да подаде оставка, за да продължат усилията за изграждане на работеща, прозрачна и отговорна система за градско планиране и развитие на столицата
Прочетете повечеИнцидентът е станал на ул. "Беловодски път" в кв. "Бояна" напът към Копитото около 10 часа днес
Прочетете повечеДневната минимална тарифа вече е 0,73 евро/км (1,43 лв./км), при тарифа от 1,21 лв в предходната година
Прочетете повечеКлиентските центрове на "Софийска вода" също ще отворят врати на 5 януари с обичайното си работно време
Прочетете повечеМагистратите са преценили, че не е налична опасността Александър Ефтимов да се укрие
Прочетете повечеС кучета се обхождат предполагаеми райони
Прочетете повечеПри инцидента няма пострадали, уточниха от СДВР
Прочетете повечеКремъл би бил "възхитен" от идеята, че големите държави – като Русия, САЩ и Китай, си разпределят сфери на влияние, тъй като това доказва принципа, че правото е продукт на силата, заяви бившата съветничка на Тръмп