Таксиметровият шофьор Христо починал от масивен инфаркт, а не от побой

От боя имал само охлузвания, е предварителното заключение на медиците

Такси
Такси Източник: Zonanews

От инфаркт, а не от побой, се оказва, че е починал таксиметровият шофьор Христо Йорданов. Това е предварителното заключение на съдебни медици, съобщава "24 часа" като се позовава на разследващи, запознати с аутопсията.

 

Той е имал само повърхностни наранявания - охлузване на рамото, синина на ръката и наранени кокалчета на пръстите на ръката. Колената му също били ожулени.

 

Сърцето му било уголемено. Оказало се, че мъжът е получил масивен инфаркт на миокарда. Смята се, че той е настъпил преди боя. Адреналинът обаче е ускорил събитията, вероятно и ги влошил.

Още от "София"

КЕВР стартира извънредна проверка на "Топлофикация София"

В рамките на извънредната проверка, извършвана по документи и на място, проверяващият екип има за задача да установи дали "Топлофикация София" ЕАД е нарушила издадените от Комисията лицензии за производство на топлинна, на топлинна и електрическа енергия и за пренос на топлинна енергия

Прочетете повече прочетете повече

Антон Хекимян: Терзиев опитва да лови риба в мътна вода. Създаде, режисира и продуцира критична ситуация, хаос, който по

Целта му беше да натрупа политически дивиденти, може би ще иска да расте в политиката, коментира кризата с боклука на столицата председателят на групата на ГЕРБ-СДС в СОС

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени