Въоръжени ограбиха офис на фирма в София

Маскирани мъже са нахлули през изминалата нощ в офис на транспортна фирма

Полиция
Полиция Източник: Zonanews

Маскирани и въоръжени мъже са нахлули през изминалата нощ в офис на транспортна фирма в София. По първоначална информация става дума за грабеж, при който са откраднати между 30 000 и 40 000 лева. Офисът на фирмата се намира на столичната ул. "Каменоделска" в кв. "Орландовци". Той е разположен на паркинг за тирове, близо до централните софийски гробища. По информация на БНР в офиса е имало пазач. Няма данни да е пострадал при нападението, което е станало около 1 часа след полунощ. Нападателите се издирват.

Още от "София"

Глобиха шефката на НДК за конфликт на интереси - сключила договор със сина си

В мотивите си ВАС категорично посочва, че лице, заемащо висша публична длъжност, няма право при изпълнение на задълженията си да сключва договори или да извършва дейности в частен интерес

Прочетете повече прочетете повече

Мултимедиен проект, посветен на живота и делото на епископ Йосип Юрай Щросмайер, ще бъде представен в София

Проектът включва книгата "Всичко за вярата и за Отечеството!", документален филм и фотоизложба и е реализиран по Националната програма "Неразказаните истории на българите"

Прочетете повече прочетете повече

Рецидивистът, опитал да отвлече кола с дете след гонка в София - с четири обвинения

Срещу задържания ще бъдат повдигнати обвинения за принуда, противозаконно отнемане на моторно превозно средство, закана за убийство и управление на автомобил след употреба на наркотични вещества

Прочетете повече прочетете повече

В столичния район Средец и на още 12 места избират кмет

До частичния вот се стигна, след като на 20 февруари бяха предсрочно прекратени правомощията на Трайчо Трайков като кмет на район "Средец" от ПБ-ДБ заради избирането му за служебен министър на енергетиката

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени