Верижна катастрофа на АМ "Тракия", има ранени

Първоначално катастрофата е била между два автомобила, но впоследствие в тях се ударил и трети

Катастрофа на АМ "Тракия"
Катастрофа на АМ "Тракия" Източник: Facebook

Верижна катастрофа стана на магистрала "Тракия", има ранени. Инцидентът е възникнал около 16:30 ч. на 4-ти км в посока София. Три автомобила са се ударили и сблъскали при мантинелата.

 

Първоначално катастрофата е била между два автомобила, но впоследствие в тях се ударил и трети. При инцидента са пострадали мъж и жена, които са шофьори първите два катастрофирали автомобила, потвърдиха от полицията.

 

Двамата пострадали са откарани за преглед от екипи на Спешна помощ. Към момента движението се регулира от екипи на Пътна полиция, като се осъществява в средна и аварийна ленти.

Още от "София"

Министерството на здравеопазването осъди опит за агресия срещу служители на ведомството, НЗОК и Народното събрание по вр

През вчерашния ден, при опит да напуснат сградата на Народното събрание, служителки на МЗ, НЗОК и НС бяха подложени на словесни нападки, физически и психологически натиск и действия, които застрашиха тяхната безопасност

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени