Управителят на проверения ресторант: Собствениците са гърци, няма арестувани

По-рано днес стана ясно, че служители на СДВР и ДАНС са влезли на проверка в гръцки ресторант на входа на столичния квартал "Драгалевци"

Ресторант
Ресторант Източник: Zonanews

"Бяхме си на работа и дойдоха полицаи на проверка, дори не влязоха в ресторанта. Бяха отвън, всичко беше за 15-20 мин. Нито са искали документи, нито са проверявали персонала, клиентите, нито са искали нещо", заяви пред bTV управителят на заведението Николай Иванов, в което се провежда специализирана акция.

 

По-рано днес стана ясно, че служители на СДВР и ДАНС са влезли на проверка в гръцки ресторант на входа на столичния квартал "Драгалевци". Няма арестувани.

 

Той подчерта, че собствениците на ресторанта са гърци. "Те са уведомени и в момента пътуват към заведението", заяви Иванов.

 

Той отрече Размиг Чакърян-Ами и Петьо Петров-Пепи Еврото да са имали общо с ресторанта. "Ресторанта си работи съвсем нормално, сега зареждаме", добави Иванов.

Още от "Региони"

В "Люлин" не се диша от тежка миризма на изгоряла пластмаса, но РИОСВ настоява, че проблем няма

Ирена Милушева от РИОСВ заяви пред bTV, че макар пожарът още да не е овладян, позиционираната на място мобилна измервателна станция не отчита превишение на показателите за замърсяване на въздуха.

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Последни новини

Най-четени