Уволниха началника на районното управление на МВР в Луковит

От полицията не посочиха причините за уволнението на Радостина Петкова

Районно полицейско управление-Луковит
Районно полицейско управление-Луковит Източник: Zonanews

Началникът на районното управление на МВР в Луковит главен инспектор Радостина Петкова е уволнена дисциплинарно, потвърждават от областната дирекция на МВР в Ловеч. Заповедта за прекратяване на служебните ѝ правомощия като служител на МВР ѝ е връчена вчера.

 

От полицията не посочиха причините за уволнението на Петкова. Оттам уточниха, че се очаква заповед на министъра на вътрешните работи за назначаване на нов началник на районното управление, допълва БТА.

Още от "Региони"

Където и да е бил, Захарий Стоянов винаги е отдавал цялата си същност на България, каза председателят на Сметната палата

Трудно е да се намери друга фигура с такова значение в българската история. Той винаги е напълвал със смисъл всяка длъжност, която е заемал, добави той

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени