Снощи е избухнал пожар в болница "Света Марина" във Варна

Пострадали няма, щетите са само материални

УМБАЛ "Света Марина"
УМБАЛ "Света Марина" Източник: УМБАЛ "Света Марина"
Снощи е избухнал пожар в една от болничните стаи на 9-ия етаж в университетската болница "Света Марина" във Варна, съобщава БНТ.
 
Там се помещава Клиниката по уши, нос и гърло. Пострадали няма, щетите са само материални. Благодарение на бързата реакция на персонала в болницата и на трите противопожарни екипа, изпратени на място, огънят е потушен.
 
По време на пожара в клиниката е имало 10 души. Те са преместени в други стаи. Причините за възникването на пожара се изясняват.

Още от "Варна"

ГЕРБ-Варна: Защо Министерството на здравеопазването саботира решението за финансова стабилизация на МБАЛ "Света Анна – В

Въпросите, на които МЗ дължи отговор пред обществото, са поставени и в парламентарно питане от народния представител Кристиан Ганчев до министъра на здравеопазването доц. д-р Михаил Околийски

Прочетете повече прочетете повече

Служител на Район Приморски е обвинен от Окръжна прокуратура - Варна за поискан и приет подкуп в размер на 1500 евро

Б.Т. е задържан при специализирана операция, реализирана от служители на отдел "Икономическа полиция" при ОД на МВР – Варна в края на миналата седмица

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени