Варненски съдия бе заловен да бракониерства около Шипка

В района са открити два убити елена

Бракониер
Бракониер Източник: iStock

Съдия е бил задържан от полицията за бракониерство в землището на град Шипка, община Казанлък, съобщи NOVA. По неофициална информация бракониерът е от Районния съд във Варна.

 

Той е арестуван около 01:30 часа тази нощ. В района са открити два убити елена. Съдията е носил ловна карабина, която по първоначална информация е законно притежавана.

 

Според неофициално потвърдена информация задържаният магистрат е с инициали Хр. М. и е съдия в наказателното отделение на Районен съд Варна. Той е известен и с участието си в инициативата на съдилищата за запознаване на учениците с правосъдната система под формата на открити уроци в съдебна зала

 

Сигналът за бракониерския набег е подаден в полицията от ловната дружинка на Казанлък. Предстои разследване по случая.

Още от "Варна"

Олег Невзоров след разпита: Не се чувствам виновен, очаквам справедливост

По-рано през деня от МВР потвърдиха, че Невзоров е влязъл в България на 16 юни и веднага е бил установен от служителите на полицията, а Варненската окръжна прокуратура е била своевременно уведомена

Прочетете повече прочетете повече

Невзоров се среща със собственици в "Баба Алино" и заяви, че ще ги защити

Днес се е провела среща между основателя на Корпорация „КУБ“ Олег Невзоров и екипа на компанията с множество собственици на имоти в комплекса. Това съобщиха от “Форест клуб“ във фейсбук страницата си.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени