Мащабна полицейска операция във Великотърновско, има блокирани квартали

В полицейското управление в Горна Оряховица са отведени близо 40 души

Полиция, полицаи
Полиция, полицаи Източник: Zonanews

Специализирана операция за противодействие на конвенционалната престъпност се провежда на територията на Великотърновска област.

 

КПП-та са разположени в различни квартали на Велико Търново, Горна Оряховица, Стражица и Павликени.

Блокирани са и два горнооряховски квартала - "Гарата" и Калтинец. В операцията участват и служители на НАП, както и всички звена на ОД на МВР.

 

Полицейските служители проверяват активно и шофьорите, като при съмнително поведение водачите се тестват за употреба на алкохол и наркотици, пише БГНЕС.

 

В районното полицейско управление в Горна Оряховица са отведени близо 40 души, с които се работи по различни направления.

Още от "Велико Търново"

Ограничено е движението през Прохода на Републиката, в района на Вонеща вода поради пътнотранспортно произшествие

Заради верижна катастрофа между три леки автомобила, движението за колите се пренасочва през прохода "Шипка" или по обходен маршрут

Прочетете повече прочетете повече

Сградата на Областна администрация Велико Търново ще бъде модернизирана с над 8,5 млн. лв. от Програма "Развитие на реги

Целта на проекта е повишаване до клас "А" на енергийните характеристики на сградата, в която освен администрацията на гуверньора се помещават структури на още 13 държавни институции и ведомств

Прочетете повече прочетете повече

Разбиха рокерската групировка „Хелс Енджълс“, задържани са 13 души

При проведени претърсвания на различни адреси и превозни средства са иззети пневматичен пистолет, метални палки, дървени бухалки, ножове, боксове, радиостанции, електронни устройства, документи и парични суми

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени