Днес във Враца – испанска вечер и кино под звездите!

Участие в спектакъла ще вземат младите таланти от балетно студио "АРТ" и Театрална група "ТЕМП"

Днес във Враца – испанска вечер и кино под звездите!
Днес във Враца – испанска вечер и кино под звездите! Източник: Община Враца

Днес и утре (29 юли) за всички жители и гости на Враца ще се проведе испанска вечер на водното огледало. Участие в спектакъла ще вземат младите таланти от балетно студио "АРТ" и Театрална група "ТЕМП".

 

За любителите на южните ритми е предвидено изпълнение на испански балади с китара. Началото на спектакъла е след 21:30 часа на водното огледало в парка зад паметника на Христо Ботев.

 

Разнообразната културна програма на Община Враца продължава в 22:00 часа, когато пред сградата на местната администрация ще бъде прожектиран филмът "Чалга".

 

Безплатно лятно ще има и в събота (29 юли), отново в 22:00 часа, когато ще бъде излъчван филмът "Астерикс и тайната на вълшебната отвара". Очакваме Ви!

Още от "Враца"

НЧ "Светлина 1926" - с. Моравица обявява Национален литературен конкурс на тема "Моето читалище от миналото към бъдещето

В конкурса може да участва всеки български гражданин, навършил 18 години, с една литературна творба - есе, формат - до 2 стандартни страници

Прочетете повече прочетете повече

Община Мездра обявява XV Национален литературен конкурс за разказ "Дядо Йоцо гледа" 

Разказите се изпращат в срок до 31 май 2026 г. на адрес: гр. Мездра 3100, област Враца, Община Мездра, ул. "Христо Ботев" №27, стая №304, за Националния литературен конкурс "Дядо Йоцо гледа"

Прочетете повече прочетете повече

"АЕЦ Козлодуй – Нови мощности" подписа споразумение за сътрудничество с Професионалната гимназия по ядрена енергетика в

Партньорството ще насърчава интереса към техническите специалности и ще подпомага подготовката на бъдещи кадри за развитието на новите ядрени мощности в България

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени