Специален гост на #Buongiorno #Vratsa е Алесандра Франческони

Младата дама е родена в Риети, но сърцето й я тегли към великолепието на Врачанския Балкан

Специален гост на #Buongiorno #Vratsa е Алесандра Франческони
Специален гост на #Buongiorno #Vratsa е Алесандра Франческони Източник: Община Враца

На 24 август (събота) освен, че ще пренесем вкусовите си рецептори в Италия, ще се докоснем и до изяществото на италианската музика.

 

Специален гост на #Buongiorno #Vratsa е Алесандра Франческони - която дебютира за пръв път в "Гласът на България". Младата дама е родена в Риети, но сърцето й я тегли към великолепието на Врачанския Балкан.

 

Програмата ще стартира в 21:00 часа, когато ще се преместим на водното огледало, за да опитаме още италиански специалитети, които ще ни приготвят Венера, която повече от 20 години е живяла в Италия и един италианец във Враца – Пепе. По време на дегустацията ще се насладим и на изпълненията на Алесандра!

 

Очакваме Ви, пишат от общинския пресцентър.

Още от "Враца"

С поредица от възпоменателни прояви в община Мездра почитат паметта на Христо Ботев и на загиналите за свободата на Бълг

За поредна година родолюбиви жители на общината се включиха във всенародното поклонение на връх Околчица във Врачанския Балкан

Прочетете повече прочетете повече

ОФК Локомотив (Мездра) получи купата и златните медали за зонален първенец в Северозападната Трета лига

Церемонията уважиха кметът на община Мездра Иван Аспарухов, председателят на УС на ОФК Локомотив Цанко Цанев, членът на УСна клуба Андриян Димитров

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени