Във Враца отново санкционираха лица за изхвърляне на отпадъци

Проверките продължават, съобщиха от общината

Санкционираха лица за изхвърляне на отпадъци
Санкционираха лица за изхвърляне на отпадъци Източник: Община Враца

Над 15 акта са съставени през изминалата седмица на лица, изхвърлящи нерегламентирано отпадъци в града. Над 90% от нарушителите са установени от Инспектората чрез системата за видеонаблюдение. В рамките на инспекциите са глобени и велосипедисти, преминаващи през пешеходната зона. Проверките продължават, съобщиха от общината.

Още от "Враца"

Община Мездра приключи изпълнението на четири проекта за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради

Данните за постигнатите резултати са на база изготвени независими експертни оценки за всяка от четирите многофамилни жилищни сгради от сертифициран енергиен одитор

Прочетете повече прочетете повече

Станаха известни призьорите в XV Национален литературен конкурс за разказ "Дядо Йоцо гледа"

След като разгледа и оцени постъпилите белетристични творби журито присъди първа награда (400 евро) на родения през 1943 г. в плевенското село Милковица Георги Доцев

Прочетете повече прочетете повече

Вкусове, традиции и майсторство от цяла България оживяват на фолклорния събор "Леденика"

Посетителите ще могат да наблюдават демонстрации на традиционни занаяти, сред които приготвяне на сирене, тъкане на стан, изработка на свещи и рисуване върху текстил и кожа

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени