Враца е домакин на турнир по скокове във вода

Приветствие към отборите от страната отправи заместник-кметът Александър Владимиров

Враца е домакин на турнир по скокове във вода
Враца е домакин на турнир по скокове във вода Източник: Община Враца
След близо 40-годишно прекъсване, във Враца отново се провежда Държавен турнир по скокове във вода. Инициативата за възстановяването на шампионата е на кмета Калин Каменов и местните плувни клубове.
 
Приветствие към отборите от страната отправи заместник-кметът Александър Владимиров. Първият държавен турнир по скокове във вода се провежда днес в покрития плувен басейн, с подкрепата на Община Враца.
 
Враца е домакин на турнир по скокове във вода
Враца е домакин на турнир по скокове във вода Източник: Община Враца

Още от "Враца"

Международният фестивал "Фолклорната магия на Мездра" събира танцови състави от 10 държави от четири континента

В тазгодишното издание ще вземат участие фолклорни ансамбли от 10 държави от четири континента, с повече от 230 танцьори, певци и музиканти

Прочетете повече прочетете повече

Продължава поддържането на зелените площи и градската среда във Враца

Паралелно с грижата за зелената система се извършва миене на пътни артерии, както и ежедневно метене на улици и обществени зони и поливане по график на всички млади и новозасадени дръвчета

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени