Втори мигрант е починал след катастрофата на АМ "Тракия"

Пострадалите при катастрофата мигранти са настанени в болниците в Ямбол и Сливен

Болницата в Ямбол
Болницата в Ямбол Източник: Областен управител-Ямбол

Втори мигрант е починал след катастрофата на АМ "Тракия". В джипа, който се обърна в полето на 278 км на магистралата в посока София в събота вечерта са пътували общо 12 души - шофьор и 11 мигранти. При инцидента на място загина един от мъжете, които са на възраст между 20 и 25 години и са от Сирия.

 

Шофьорът се е опитал да избяга, но е заловен от полицията. Водачът на джипа е бил с документи за временно пребиваващ. Има ЕГН и местожителство в град Стара Загора.

 

Пострадалите при катастрофата мигранти са настанени в болниците в Ямбол и Сливен. Четирима от тях са в критично състояние. 

Още от "Региони"

Общо 43 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие, двама души са пострадали

Мъж на 44 години е получил изгаряния от втора степен на ръцете при пожар в кухненско помещение във Варна, пенсинер на 85 години е пострадал при пожар в къща в хасковското село Казак

Прочетете повече прочетете повече

Където и да е бил, Захарий Стоянов винаги е отдавал цялата си същност на България, каза председателят на Сметната палата

Трудно е да се намери друга фигура с такова значение в българската история. Той винаги е напълвал със смисъл всяка длъжност, която е заемал, добави той

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени