Задържани и пострадали при масов бой с тояги в Момчилград

Тримата извършители са задържани за 24 часа

Полиция
Полиция Източник: МВР

Трима души са задържани, а двама са пострадали при масово сбиване след скандал в Момчилград, съобщиха от полицията.

Инцидентът е станал на 23-и февруари около 18 часа, когато е възникнало спречкването между младежи на 19, 20 и мъж на 43 години, и други двама на 29 и 31 години.

Групата нанесла множество удари с юмруци и тояги на опонентите си. Пострадалите са били транспортирани до Спешното приемно отделение в кърджалийската болница и настанени под наблюдение.

Тримата извършители са задържани за 24 часа. Група "Охранителна полиция" в управлението продължава работата по случая.

Още от "Региони"

Община Мездра обявява процедура за избор на членове на Съвета на децата

Съветът на децата е консултативен орган към председателя на Държавната агенция за закрила на детето (ДАЗД) и от 2003 г. работи в изпълнение на основните принципи на Конвенцията на ООН за правата на детето и на Закона за закрила на детето

Прочетете повече прочетете повече

Акции по кръводаряване ще се състоят в София и в страната

Кампанията се организира от Националния център по трансфузионна хематология (НЦТХ), Министерството на здравеопазването и БЧК с подкрепата на Българската православна църква и се провежда вече близо 20 години

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени