Заради ремонти на някои от граничните пунктове има затруднения в преминаването

През граничните преходи в района на Маказа, Златоград и Ивайловград е разрешено преминаването само на леки коли и микробуси до 3,5 тона, припомнят от "Гранична полиция"

ГКПП Рудозем-Ксанти
ГКПП Рудозем-Ксанти Източник: БТА

Ремонти затрудняват преминаването през Дунав мост при Русе на границата с Румъния и на ГКПП "Станке Лисичково" на границата с Република Северна Македония, съобщиха от Главната дирекция "Гранична полиция".

 

На пътя от гръцка страна по дестинацията Рудозем - Ксанти се извършват строителни дейности. Гръцките власти са поставили табели, на които е указано, че теренът е строителна площадка и не се допуска  влизането на външни лица в обекта.

 

През граничните преходи в района на Маказа, Златоград и Ивайловград е разрешено преминаването само на леки коли и микробуси до 3,5 тона, припомнят от "Гранична полиция". На всички останали гранични пунктове с Румъния, Сърбия, Република Северна Македония, Гърция и Турция трафикът е нормален.

Още от "Региони"

Премиерът Желязков: Задача на всяко държавно управление е да изгражда авторитета на българския воин

Премиерът припомни също творбата на патриарха на българската литература Иван Вазов "Новото гробище над Сливница", което прославя загиналите в борбата воини и показва преклонението на народа ни към техния подвиг

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени