Жертва и шестима тежко ранени при верижна катастрофа в Търговищко

Причината е навлизане на лек автомобил в насрещното

Катастрофа
Катастрофа Източник: iStock

Мъж на 65 години е загинал, а шестима са ранени във верижна катастрофа край село Ястребино, Община Антоново, съобщиха за БТА от МВР.

 

Кола, управляванa от 42-годишна жена в посока от София към Варна, навлязла в насрещното и ударила товарен бус с прикачено ремарке.

 

В резултат на сблъсъка на място загива возещ се на предната дясна седалка в лекия автомобил мъж на 65 г. Момиче, седяло на задната седалка, е със сериозни наранявания и опасност за живота.

 

С тежки травми са и двамата шофьори, както и возещи се в товарния автомобил двама мъже и една жена.

Още от "Региони"

Книгата "Народният съд в България (1944-1945). Герои и антигерои. Том 1" ще бъде представена днес в Софийския университе

В дискусията ще участват проф. Вили Лилков, проф. Веселин Методиев, журналистът Любомир Огнянов, както и членове на екипа на проекта, чийто ръководител е проф. Мартин Иванов

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени