Администрацията на Байдън не обмисля санкции срещу България заради Северна Македония

Повод за проверката станаха думи на американския конгресмен Клаудия Тени

Джо Байдън
Джо Байдън Източник: OERU

Администрацията на американския президент Джо Байдън не обмисля санкции срещу българското правителство. Това твърдят за NOVA запознати със ситуацията във Вашингтон. Повод за тази реакция станаха думи на американския конгресмен Клаудия Тени за македонската редакция на "Гласът на Америка". Според нея налагането на санкции срещу България било възможно заради ветото върху започване на преговори за присъединяване на Северна Македония към Европейския съюз.

Още от "Светът"

Федералните агенции в САЩ ще публикуват свързани с НЛО документи

В публикация в социалните мрежи Тръмп заяви, че ще нареди на ръководителя на Пентагона Пийт Хегсет и други агенции да публикуват информацията, наричайки въпроса "изключително интересен и важен"

Прочетете повече прочетете повече

Доналд Тръмп заяви, че бившият президент Обама е разкрил класифицирана информация, когато е казал, че извънземните са ре

По време на интервю с водещия Брайън Тайлър Коен, публикувано в интернет в събота, Обама беше попитан дали "извънземните са реални": "Те са реални, но не съм ги виждал и не се държат в Зона 51"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени