Афганистански мигрант рани с автомобил 28 души в Мюнхен

Причините за инцидента все още са неизвестни

Германска полиция
Германска полиция Източник: Twitter

Най-малко 28 души са ранени в резултат на автомобилен сблъсък с група хора в северната част на Мюнхен (Бавария, Германия), съобщи телевизия BFM в четвъртък, позовавайки се на градската полиция.

 

По-рано бяха получени данни за 15 жертви. Според полицията шофьорът на колата е 24-годишен гражданин на Афганистан. Той е задържан. Причините за инцидента все още са неизвестни.

Още от "Светът"

Срещата на президентите на САЩ и Китай в Пекин: темата през погледа на американски и китайски издания

Тръмп и Си се споразумяха да изградят конструктивни отношения между Китай и САЩ, основани на стратегическа стабилност, насочвайки гигантския кораб на китайско-американски отношения в правилната посока и внасяйки по-голяма стабилност и сигурност в свят, белязан от турбуленция и трансформация

Прочетете повече прочетете повече

Куба остана напълно без дизел и мазут заради американската петролна блокада

Много от кварталите в столицата Хавана нямат електроенергия по 20 и 22 часа в денонощието, посочи министърът. Това изостря допълнително ситуацията в града, където още отпреди това имаше недостиг на храни, горива и лекарства.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени