Алек Болдуин убил операторката с куршум от револвер

Полицията с първа пресконференция след инцидента

Алек Болдуин
Алек Болдуин Източник: Pinterest

Алек Болдуин е убил операторката Халина Хътчинс на снимачната площадка с куршум, изстрелян от револвер. Това обяви полицията в град Санта Фе в първата си пресконференция след трагичния инцидент. По някаква причина в револверът, който използвал актьорът по време на репетиции, е бил зареден боен патрон. 

 

По време на репетицията Болдуин е тренирал как да вади револвера и го насочва към камерата. Полицията каза, че младата жена, която е работела като оръжейник, не е заключила патроните и оръжията по време на почивките. На снимачната площадка е имало около 100 души. В момента е невъзможно да се каже кой е сложил бойния патрон сред халосните.

Още от "Светът"

МВнР остро осъжда извършено вандалско нападение над българското посолство в Скопие

Настояваме компетентните власти в Република Северна Македония незабавно да предприемат всички необходими действия за установяване на извършителя и за подвеждането му под пълна наказателна отговорност

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Бащата на Ивайло Мирчев прави шеметна кариера в БКП преди 10 ноември (ДОКУМЕНТИ)

Моята хипотеза е, че тази светкавична партийна кариера в онези години се дължи на особени "заслуги" на Николай Мирчев по време на т.н. "възродителен процес". Какви са тези заслуги - ще четете в продължението утре

Последни новини

Най-четени