Безпрецедентни загуби за руските нашественици - украинците ликвидираха 500 от тях само за последното денонощие

Огромни са загубите на рашистката армия и в бойна техника

Руски военни
Руски военни Източник: Telegram

От началото на пълномащабната агресия на РФ срещу Украйна на 24 февруари до днес руските военнопрестъпници и агресори са понесли чудовищни загуби в жива сила - 57 200. Само за последното денонощие доблестните и смели украински защитници на отечеството са ликвидирали 500 рашистки терористи, нахлули в Украйна. 

 

Огромни са загубите на рашистката армия и в бойна техника:
танкове - 2290 (+15);
бойни бронирани машини - 4857 (+15);
артилерийски системи - 1369 (+1);
РСЗО - 330 (+2);
ПВО средства - 172 (#1)]
самолети - 260 (+1);
хеликоптери - 224 (+4);
дронове - 970 (+4);
крилати ракети - 241;
кораби/катери - 15;
автомобилна техника и автоцистерни - 3711 (+10);
специална техника - 131 (+1).

 

Още от "Светът"

НАТО "отсъстваше, когато имахме нужда" - Доналд Тръмп рязко разкритикува Алианса след разговори с Марк Рюте

В навечерието на срещата с Рюте Тръмп допусна, че САЩ може да излязат от Пакта заради отказа на страните от НАТО да се вслушат в призива му да помогнат, след като Иран фактически затвори Ормузкия проток

Прочетете повече прочетете повече

Връзките на Орбан с Кремъл и подкрепата на САЩ: Какво се случва около унгарските избори?

Посещението на американският вицепрезидент Джей Ди Ванс едва ли ще помогне на Орбан да спаси ситуацията, тъй като независимите проучвания показват, че неговата партия "Фидес" губи от опозиционната "Тиса"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени