Почина майката на Чък Норис

Чък е най-големият от тримата си братя, роден в семейството на Уилма и Рей Норис

Чък Норис
Чък Норис Източник: Pinterest

Майката на Чък Норис – Уилма Норис Найт, почина на 103-годишна възраст. 84-годишният актьор и майстор на бойните изкуства разкри новината в емоционален пост в Instagram, като сподели техни общи снимки през годините.

 

"В сряда сутринта прекрасната ми майка си отиде, за да бъде с Исус", започва поста си Норис. Тй описва Уилма като "жена с непоколебима вяра” и "фар от светлина в живота ни", като допълва, че любовта ѝ отразявала Божията благодат.

 

Чък е най-големият от тримата си братя, роден в семейството на Уилма и Рей Норис. Освен Арън, той има и още един по-малък брат – Уиланд Норис, който умира на 26-годишна възраст, докато служи в армията по време на Виетнамската война.

 

"Когато растяхме, смехът ѝ изпълваше дома ни с радост, а прегръдките ѝ ни даваха усещане за сигурност, което завинаги ще ценим", казва още актьорът за майка си.

 

Гордият син разказва на последователите си, че Уилма имала забележителен начин да накара всеки да се почувства специален, като често поставяшла нуждите на другите пред своите собствени.

 

"Тя ме научи, че добротата и състраданието са много важни. Толкова съм ѝ благодарен за безбройните уроци, за молитвите и за начина, по който всеки ден въплъщаваше любовта на Христос", завърши той.

Още от "Светът"

Само с учения това не може да се обясни: Медийни съобщения разкриват как НАТО подготвя своите ВВС за война с Русия

Анализаторите смятат, че това е било тест за скоростта на реакция на НАТО, в случай че Русия реши да предприеме ограничена атака срещу някоя от страните от Алианса

Прочетете повече прочетете повече

Politico: Германия подготвя ракетен арсенал на стойност 12 милиарда евро, за да възпре Русия

Берлин иска да получи евтини ракети още през следващата година, американски Tomahawk до края на десетилетието и ще разработва нови хиперзвукови оръжия съвместно с Великобритания

Прочетете повече прочетете повече

Австралийски гражданин е обвинен в шпионаж за Русия

27-годишният Владимир Теслов, гражданин на Австралия и Русия, се е присъединил към украинските въоръжени сили, за да предоставя на Москва информация за военните им операции, установи австралийската полиция

Прочетете повече прочетете повече

ЕС: Украйна сама трябва да реши кога да произведе избори

Във вторник бившият министър на отбраната на Украйна Михайло Федоров призова във видеообръщение да бъде намерен законен и сигурен механизъм за произвеждане на избори дори и в условията на война

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени